Czym jest miłość francuska i jak ją uprawiać?

Czym jest miłość francuska i jak ją uprawiać?

Miłość francuska jest to po prostu seks oralny, a więc pieszczenie narządów płciowych ustami oraz językiem. Dla wielu par jest to sposób na przeżywanie intensywnych doznań, jednak są również osoby, które nie preferują zbytnio takiego zbliżenia, gdy uważają, że jest on poniżający.

Czym jest miłość francuska?

To pieszczoty oralne, a więc stymulacja genitaliów i stref erogennych drugiej osoby przy pomocy ust i języka. Taki sposób zbliżenia budzi wiele emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Wiele par decyduje się na seks oralny, gdyż doceniają takie zbliżenie, które daje wiele rozkoszy i satysfakcji. Inni jednak uważają, że miłość francuska jest dla osoby stymulującej genitalia, zbyt poniżającą i perwersyjną aktywnością seksualną. Niektórzy obawiają się również chorób przenoszonych w trakcie seksu oralnego. Miłość francuska traktowana jest przez znaczną część społeczeństwa, jako wyraz szczególnej bliskości, wysoki stopień intymności i wzajemne oddanie partnerów.

Jak uprawiać miłość francuską?

Miłość francuską mogą uprawiać wszystkie osoby, bez względu na orientację seksualną. Seks oralny jest więc aktywnością wybieraną przez heteroseksualistów, homoseksualistów czy biseksualistów. Miłość francuska pozwala na pełną dowolność. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna może być stroną aktywną w tym rodzaju zbliżenia. Podczas miłości francuskiej jego osoba pieści narządy intymne partnera, a druga przyjmuje te właśnie pieszczoty. Oprócz tego, w tym rodzaju zbliżenia nie istnieją określone granice. Technik zadowalania partnera jest wiele, oprócz tego nie trzeba skupiać się tylko na genitaliach, ale również na innych obszarach ciała. Miłość francuska opiera się przede wszystkim na stymulowaniu penisa oraz moszny u mężczyzn, oraz warg sromowych, łechtaczki i pochwy u kobiet. W obydwu przypadkach możliwe jest jeszcze pieszczenie odbytu oraz jego okolic. Partnerzy mogą również zadowalać się w tym samym czasie, decydując się na pozycję 69.

Na czym polega fellatio?

Fellatio są to pieszczoty oralne męskich narządów płciowych. Określenie to wywodzi się od łacińskiego słowa fellare, czyli ssać. Miłość francuska, gdzie stroną bierną jest mężczyzna, może być uprawiana przez pary heteroseksualne, ale także homoseksualne. Technik takiego zbliżenia jest wiele, to partner może wprowadzać penisa do ust partnerki, albo to partnerka odpowiada za ruchy frykcyjne. Dozwolone jest również delikatne podgryzanie czy ssania. Oprócz tego strona czynna może pieścić genitalia partnera językiem. Ta miłość francuska jest bardzo popularna wśród par i uwielbiana przez płeć męską. Strona bierna jest odbiorcą wszelkich rozkoszy, natomiast strona czynna narażona jest niekiedy na pewien dyskomfort higieniczny czy psychiczny. Dawniej fellatio uznawany był za oznakę dominacji mężczyzny nad kobietą.

Czym jest cunnilingus?

Cunnilingus dotyczy aktywności seksualnej, kiedy to przedmiotem pieszczot są kobiece narządy płciowe. Określenie to pochodzi z łaciny, gdzie cunnus oznacza srom, a lingua oznacza język. Ten rodzaj zbliżenia jest również wybierany zarówno przez pary heteroseksualne, jak i homoseksualne. W tej aktywności seksualnej stroną bierną jest kobieta, która jest odbiorcą przyjemności. Partner stymuluje jej łechtaczkę wargi sromowe i pochwę. Do tego celu używa od języka, a niekiedy również warg. Warto jednak pamiętać, że nie każda kobieta preferuje ten rodzaj pieszczot. Istotny jest poziom podniecenia kobiety, na początku stymulacji dotyk języka na łechtaczce może powodować dyskomfort.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *